Wizytówki - drukarnia-lublin.com.pl

drukarnia_lublin_wizytowki_skladane.jpgCzytelne i eleganckie wizytówki potrafią skupić uwagę, zaciekawić i być źródłem promocji dla firmy. Stają się nieodzowne podczas spotkań z klientami i kontrahentami. Drukujemy nawet niskie nakłady, zawsze gwarantując najwyższą jakość druku, wykończenia i krótkie terminy realizacji. Niezależnie od formatu, rodzaju czy uszlachetnienia, klient otrzymuje matowy papier kredowy 350g zapewniający trwałość i niezawodność w każdej sytuacji.

Formaty wizytówek

Oferowane przez nas wizytówki dostępne są w dwóch formatach: 90x50mm oraz 85x55mm.

Standardowym wymiarem stosowanym w Polsce i większość naszych sąsiadów jest 90x50mm. W Wielkiej Brytanii, w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej używa się raczej formatu 85x55mm.

Rodzaje wizytówek

Oprócz zwykłych wizytówek, można u nas zrobić także wizytówki składane do w/w formatów. Klient ma do dyspozycji wówczas pełne cztery strony (dwie zewnętrzne i dwie wewnętrzne), na których może zamieścić nawet najbardziej rozbudowaną ofertę czy inne użyteczne informacje.

Zadruk

Zwykłe wizytówki mogą być zadrukowane jedno- oraz dwustronnie, zarówno w kolorze, jak i odcieniach szarości.

Uszlachetnienia

  • folia połysk 1-stronna (przód wizytówki)
  • folia połysk 2-stronna
  • folia mat 1-stronna (przód wizytówki)
  • folia mat 2-stronna
  • folia soft touch 1-stronna (przód wizytówki)
  • folia soft touch 2-stronna
  • standard

Kształt narożników

Zwykłe wizytówki mogą mieć narożniki albo prostokątne, albo zaokrąglone.

Ilość wzorów

Jeśli Twoja firma liczy np. kilkunastu pracowników, nic nie stoi na przeszkodzie by zrealizować u nas wizytówki dla nich wszystkich za jednym zamachem. Ilość wzorów w ramach jednego zamówienia może sięgać nawet 30.